Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 4.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
- Home Behind BarsRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The First RideRated ★ 3.0
404 Still RemainRated ★ 4.0