Series
Ratings
32- The Art of SarahRated ★ 2.5
Beshari GurashiRated ★ 2.5
Kingdom Season 3Rated ★ 4.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 4.5
JormungandRated ★ 4.5
The Family GameRated ★ 2.5
Lupin the ThirdRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
闘牌伝説 アカギRated ★ 4.0
Sanada MaruRated ★ 5.0
Our Dearest SakuraRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.5
Passion for PunchlinesRated ★ 5.0
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
VivantRated ★ 4.5
AmachanRated ★ 2.5