Movies
Ratings
100
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.0- Safe HouseRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5- War MachineRated ★ 3.0
- The HousemaidRated ★ 2.5
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.0
- The King's WardenRated ★ 1.5
- HumintRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The AmericanRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 2.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
A Goofy MovieRated ★ 4.0