Series
Ratings
12- A Week Delay of FarewellRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0