Movies
Ratings
236
PsychokinesisRated ★ 0.5
Seoul StationRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5