Movies
Ratings
201
Beethoven's 2ndRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 3.0
Mean Girls 2Rated ★ 2.5
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 0.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
102 DalmatiansRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5- PapaRated ★ 0.5
The ServantRated ★ 1.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.0- Small Town RivalsRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5