Series
Ratings
334
Chainsaw ManRated ★ 3.0- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
- Ms. MarvelRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.5
深夜!天才バカボンRated ★ 3.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
www.working!!Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0