Series
Ratings
469- Queen of VillainsRated ★ 4.0
- Running Point Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0- RebootRated ★ 3.5
- Sounds of WinterRated ★ 4.0
- Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5- The Art of SarahRated ★ 3.0
- His & HersRated ★ 4.0
- HalstonRated ★ 4.0
- GriseldaRated ★ 3.0
- SANCTUARYRated ★ 4.0
- El ChapoRated ★ 3.5
- El ChapoRated ★ 3.5
- El ChapoRated ★ 3.5
- The Ghost Writer's WifeRated ★ 2.5
- Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5