Movies
Ratings
245- PapermanRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
AntzRated ★ 3.0