Movies
Ratings
200
Northern Limit LineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Take OffRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0