Series
Ratings
71
Pandora HeartsRated ★ 3.0
Riddle Story of DevilRated ★ 3.0
Castle Town DandelionRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
ShirobakoRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
K-ON!Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Ray DonovanRated ★ 2.0