Series
Ratings
167
When They Cry: ReiRated ★ 4.0
When they Cry : KiraRated ★ 4.5
When They Cry: KaiRated ★ 4.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Maison IkkokuRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5