Series
Ratings
35
BANANA FISHRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
35세의 고교생Rated ★ 3.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Space BrothersRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5