Series
Ratings
29
Mr. SunshineRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Toy SoldiersRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
- Singles' InfernoRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0