Movies
Ratings
279
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
PietaRated ★ 3.0
Bring It On AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 0.5- PapermanRated ★ 5.0