Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Two Cops 2Rated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0- Princess AuroraRated ★ 2.5