Movies
Ratings
95
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5
The InternRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5