Movies
Ratings
379
Honest CandidateRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
HOMME FATALERated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5- The Kissing Booth 3Rated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0- The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5