Movies
Ratings
1861
The Hungry LionRated ★ 3.0
Fathers and DaughtersRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0- 14 CamerasRated ★ 1.0
Mississippi GrindRated ★ 3.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 5.0- The Glenarma TapesRated ★ 5.0
Dark GlassesRated ★ 0.5
An Eye for BeautyRated ★ 3.0
Life in a YearRated ★ 3.0
Grand Maison ParisRated ★ 0.5
The Ninth PassengerRated ★ 0.5
CountdownRated ★ 2.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 1.0
Highway FamilyRated ★ 4.0
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 5.0
MidnightersRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
Maybe I DoRated ★ 3.0