Movies
Ratings
535
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0- Running ManRated ★ 4.0
Strobe EdgeRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0