Movies
Ratings
655
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
HighlanderRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
Twin DragonsRated ★ 5.0
Kindergarten CopRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 4.0
The Tin DrumRated ★ 3.0
Operation: DaybreakRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
KickboxerRated ★ 3.0
God of Gamblers IIRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Black RainRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
PattonRated ★ 4.0