Series
Ratings
121- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Macross FRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 2.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 1.5- The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0