Titles you rated

Midnight RunnersRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5