Series
Ratings
53
The HeirsRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 2.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
DamoRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5