Movies
Ratings
10
TangledRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0