Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0