Titles you rated
LucyRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5- TarzanRated ★ 1.0
PompeiiRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0