Titles you rated
New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0
Mobile Suit Victory GundamRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
Strawberry Night SPRated ★ 3.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Hitori de ShinitaiRated ★ 2.5
- I Still Wanna Have Sex with My WifeRated ★ 2.5
- WWE: UnrealRated ★ 4.0
Short CutRated ★ 3.0- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.0
Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 2.0