Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5- 24 WeeksRated ★ 4.5
CustodyRated ★ 4.0
The Long ExcuseRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The CakemakerRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Re-encounterRated ★ 4.5