Movies
Ratings
131
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Remember the TitansRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
The CounselorRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.0- Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5