Movies
Ratings
73
Before SunriseRated ★ 4.0
Birdcage InnRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5