Movies
Ratings
405
Poison IvyRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 2Rated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 4.5
Tell Me SomethingRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- Be with MeRated ★ 5.0
The ValetRated ★ 5.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.0- If You Were Me 2Rated ★ 5.0