Series
Ratings
81- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5- Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 3.5
- Pacific Rim: The Black Season 2Rated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5- DevsRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 3.0- Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
House on Wheels Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5- Black MirrorRated ★ 4.0