Series
Ratings
30- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5- Blood of Zeus Season 1Rated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0- CastlevaniaRated ★ 4.0
- CastlevaniaRated ★ 4.0
- CastlevaniaRated ★ 4.0
- Vikings: Valhalla Season 1Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0