Movies
Ratings
873- HamjinabiRated ★ 3.5
- Night FishingRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- 12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
- Yuki's RevengeRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0- Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
- Train DreamsRated ★ 4.0
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5- FauveRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
- SiratRated ★ 3.5
- The King's WardenRated ★ 3.0