Movies
Ratings
667
Before SunsetRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
GoodFellasRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0