Movies
Ratings
303
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Little ChildrenRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
MoebiusRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5- Two CopsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5