Movies
Ratings
36
Lust, CautionRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0