Movies
Ratings
342- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- WhiplashRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- The King of KingsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0- Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0