Movies
Ratings
227
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0- Romantic DebtorsRated ★ 2.0
- If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0