Series
Ratings
20
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0