Movies
Ratings
1508- The Whale HunterRated ★ 4.0
- Pretty CrazyRated ★ 3.0
At the BenchRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Bad BatchRated ★ 3.0
The ProsecutorRated ★ 3.0- Theory of SigsaRated ★ 2.5
Stigmatized PropertiesRated ★ 2.5- LostRated ★ 3.0
Green RoomRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 2.5
The Black PhoneRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- The Smashing MachineRated ★ 2.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0- The KillersRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.5