Titles you rated
- Snow Wolf Family & MeRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
GleipnirRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Hoping to Give You a Big Hug TonightRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0