Series
Ratings
219
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
- DaybreakRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0