Series
Ratings
37- The Day of the JackalRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5