Series
Ratings
103
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0- Montana JonesRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
EmmaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0