Movies
Ratings
1372
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.0
The Extreme SukiyakiRated ★ 3.5- Infini-T Force : Vol.1Rated ★ 1.5
Color Me TrueRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 1.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.0
SpanglishRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
La BambaRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
ShooterRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 2.0