Series
Ratings
36
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Tears of the AntarcticRated ★ 4.5- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0- Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 3.5
The WireRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5- My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 2.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
DEATH NOTERated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5