Movies
Ratings
30
InterstellarRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0- MotRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0