Series
Ratings
156
Hell's ParadiseRated ★ 4.0- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
- The Devil's PlanRated ★ 4.0
- Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.5- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- RevenantRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5